Yellowóz

Działania
Design, Online

scroll down

Stworzenie strony, która wyróżnia
firmę na tle innych

Yellowóz to profesjonaliści zajmujący się obsługą planów filmowych i zdjęciowych. Mają pełne ręce pracy! Obsługują zlecenia pod kątem technicznym, w zakresie sprzętu i logistyki. Od filmów fabularnych, przez dokumentalne, reklamowe, a także kampanie społeczne i sesje zdjęciowe.

Agencja miała szansę kompleksowo przygotować dla Yellowóz stronę internetową, od opracowania funkcjonalności, przez projekt graficzny i wdrożenie programistyczne. Wide Vision wykonała również profesjonalną sesję zdjęciową produktów oraz ich postprodukcję.
Najważniejszym zadaniem było przedstawienie ekipy Yellowóz jako profesjonalistów, prezentując ich doświadczenie i niezawodność. Strona nie mogła przyćmić tego co dla nich najważniejsze – 20 lat doświadczenia w branży. Minimalistyczny design z charakterystycznymi żółtymi wstawkami świetnie odzwierciedlał to, co firma ma najlepszego do zaoferowania – profesjonalne podejście z ich unikalnym charakterem.

Zakres działań:

organizacja sesji zdjęciowej
projekt strony www z opracowaniem funkcjonalności i wdrożeniem: www.yellowoz.pl

Podczas pandemii, widoczność w sieci była znaczącym czynnikiem dla wielu biznesów – także dla obsługi planów. Dzięki kompletnie nowej stronie, Yellowóz mógł łatwiej dotrzeć do potencjalnych klientów ze swoją ofertą.