Środowisko Zdrowia

Działania
Design, Online

scroll down

Zbudowanie marki
poprzez opracowanie logotypu i identyfikacji

Środowisko Zdrowia to platforma online promująca medycynę naturalną. Nowy brand w sektorze zdrowia & urody wymagał wykreowania spójnej identyfikacji wizualnej, pozwalającej wyróżnić się marce na tle konkurencji.

 

Jasne kolory z elementami zieleni i niebieskiego nawiązują do idei brandu – życiu w zgodzie z naturą. Przejrzysty układ strony internetowej, z wyraźnym podziałem na sekcje bloga i sklepu, ułatwia użytkownikom korzystanie z oferowanych usług. Regularne i spójne działania w social mediach wzmocniły wizerunek Środowiska Zdrowia. W ramach wielopłaszczyznowego projektu zajęliśmy się także realizacją eventu online, propagującego zdrowy styl życia.

Zakres działań:

projekt logo
identyfikacja wizualna
projekt i wdrożenie strony i sklepu internetowego
optymalizacja strony pod kątem SEO
 projekt i wykonanie gadżetów reklamowych
obsługa mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube) na początku projektu
kampanie reklamowe na Facebooku
organizacja eventu online
działania promocyjne – mailing, informacje prasowe

Zaproponowane przez Wide Vision rozwiązania zagwarantowały spójną i przemyślaną komunikację, która jednocześnie oddawała charakter założycielek marki. Wpłynęły one na odbiór i rozpoznawalność marki na rynku. Agencja stworzyła stronę internetową projektu, na której użytkownicy znajdą wiele ciekawych informacji na temat naturalnego dbania o swoje zdrowie i urodę. Poza tym agencja zintegrowała sklep internetowy wraz z płatnościami online.