Henwar

Działania
Marketing, Design, Online

scroll down

Nowoczesna identyfikacja wizualna
korespondująca z charakterem marki

Henwar świadczy kompleksowe usługi i rozwiązania IT. Firma outsourcingowo-informatyczna wymagała nowej identyfikacji wizualnej, bezpośrednio nawiązującej do sektora, w którym działa od ponad 20 lat.

Nasza współpraca z Henwar opierała się przede wszystkim na działaniach kreatywnych i marketingowych. Zajęliśmy się stworzeniem nowego logo i identyfikacji wizualnej marki. Logotyp jest inspirowany starymi dziurkowanymi taśmami, na których kiedyś zapisywano dane. Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy także stronę internetową firmy wraz z blogiem. Jej czytelny układ i nowoczesny design ułatwia użytkownikom zapoznanie się z ofertą naszego klienta.
Opracowaliśmy i zrealizowaliśmy także kilka kampanii sprzedażowych produktów HP, których Henwar jest autoryzowanym dystrybutorem. Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy gadżety reklamowe. Każdego roku dla Henwar opracowujemy kalendarze z rysunkami dzieci.

Zakres działań:

projekt logo
identyfikacja wizualna marki
projekt i wdrożenie strony internetowej: www.henwar.pl
realizacja kampanii sprzedażowych produktów HP i Intel
 projekt i wykonanie gadżetów reklamowych
doradztwo w zakresie marketingu i komunikacji marki

Nowa identyfikacja wizualna i przejrzysta strona internetowa ułatwiły komunikację z klientami Henwar. Proste i nowoczesne logo podkreśla wiarygodność i profesjonalizm firmy, a zaproponowane przez nas rozwiązania marketingowe przełożyły się na zwiększenie dotarcia i bardziej skuteczne działania sprzedażowe.