Dźwigała & Ratajczak

Działania
Design, Online

scroll down

Wyróżnienie kancelarii
poprzez stworzenie nowej
identyfikacji marki

Dźwigała & Ratajaczak to kancelaria prawna i doradcza z ponad 20-letnim doświadczeniem. Udzielają pomocy prawnej i podatkowej firmom z różnych branż i różnej wielkości.

Podczas gdy wiele firm prawno-podatkowych opiera swój model biznesowy na przystępnych cenach, kancelaria D&R tworząc nową identyfikację chciała podkreślić swoje podejście do obsługi klienta – dostępność obsługi prawnej rzetelność oraz wiele lat doświadczeń. Stworzenie całkowicie nowego wizerunku marki, miało na celu przedstawienie wartości firmy obecnym klientom, ale także nowym, potencjalnym. Założeniem było także pokazanie kancelarii Dźwigała & Ratajczak jako partnerów, którzy mają indywidualne podejście do obsługi spraw, są zaangażowani w procesy swoich klientów oraz w sposób bardzo profesjonalny i poufny prowadzą wszystkie postępowania.
Zaprojektowana przez Wide Vision strona internetowa, która jest głównym środkiem komunikacji dla kancelarii, musiała komunikować w przejrzysty sposób wartości firmy oraz usługi oferowane przez D&R.

Zakres działań:

opracowanie nowej identyfikacji marki – logotyp oraz brandbook
projekty graficzne materiałów marketingowych
przygotowanie projektów do druku
zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej

Aktualnie nowa identyfikacja klienta jest w trakcie implementacji. Po zakończeniu procesu będziemy Was informować o efektach jej wdrożenia.