O Nas

To proste. Mamy zespół ludzi, który wie jak to zrobić.

Nie twierdzimy, że Klient ma zawsze rację. Słuchamy i dopytujemy.
Podpowiadamy i dzielimy się wiedzą. To połączenie, które zawsze zdaje egzamin.

Czujesz podobnie?
Chodź z nami.

Naszych Klientów obsługujemy w trzech językach: polskim, angielskim i francuskim.

Wpadnij na kawę. Porozmawiamy o Twoich projektach!

Co robimy


Marketing

Chcemy, żebyś się wyróżniał. I wiemy jak to zrobić.


Niezależnie od tego, czy promujesz produkt, czy wprowadzasz na rynek nową markę, musisz mieć dobry plan. Musisz też wiedzieć, jak przekonać do niego innym. Pomożemy Ci w tym. Pomożemy Ci w stworzeniu pomysłu, a także w realizacji na każdym etapie jego wdrożenia. Wesprzemy Cię w działaniach związanych ze sprzedażą produktów i usług oraz w zarządzaniu firmą. Opracujemy metody i techniki dotarcia do Twoich odbiorców. Sprawimy, że identyfikacja Twojej firmy będzie spójna z wartościami, z którymi się utożsamiasz.


Design

Wszystko ma znaczenie. Czcionka firmowa również.


Jak Cię widzą, tak Cię piszą? Wiesz, że ciężko temu zaprzeczyć. Z Twoją firmą jest podobnie. Kształty, kolory, słowa. To wszystko wpływa na odbiór Twojej marki. To wszystko mówi więcej, niż może się wydawać. Spójna identyfikacja – począwszy od logo, skończywszy na firmowej czcionce – jest bardzo ważna. Branding to złożony proces, ale chętnie Cię przez niego przeprowadzimy. Wspólnie zadbamy o każdy szczegół identyfikacji Twojej marki, tak, aby odzwierciedlał to, z czym utożsamiasz swoje działania.


PR

Zapomnij o wizerunku swojej firmy. Zadbaj o relacje.

Kiedy słyszysz „PR”, myślisz „wizerunek”. To normalne. Jednak to nie o wizerunek tutaj chodzi. To przede wszystkim sposób komunikacji z Twoimi odbiorcami. Niezależnie od tego, czy dotyczy to działań produktowych, Twojej firmy czy zarządzania kryzysowego. Wyobraź sobie, że Twój biznes może być oparty na prawdziwych, bliskich relacjach – bez marketingowych kłamstw i naciąganych faktów. Jak to zrobić? Przeprowadzimy Cię przez ten proces krok po kroku. Wesprzemy Cię w komunikacji tradycyjnej, ale także tej opartej na mediach społecznościowych. Niech Public Relations będzie nie tylko doskonałym uzupełnieniem Twoich działań marketingowych, ale przede wszystkim zaplanowanym i długotrwałym sposobem komunikacji z bliższym i dalszym otoczeniem.


Online

Dzisiaj świat rzeczywisty to za mało. Wejdź w kolejny wymiar.

Czy wyobrażasz sobie dzisiaj funkcjonowanie bez Internetu? Podobnie jest z Twoją firmą. Ważnym elementem komunikacji jest Twoja obecność w przestrzeni wirtualnej. Wyjdź naprzeciw swoim odbiorcom. Zadbaj o przejrzystą stronę internetową, odpowiednio zaprojektowany system e-commerce oraz aplikację Twojej firmy. Niech współpraca z Tobą będzie przyjemnością. Chętnie przybliżymy Ci również działanie Google AdWords oraz wprowadzimy w tajniki pozycjonowania, tak, abyś był jeszcze bardziej dostępny dla tych, którzy Cię szukają.

Oferta

Zespół


Joanna Strzelecka

Managing Partner

Serce i umysł Wide Vision. Powszechnie nazywana szefową lub prezeską. Nie przeszkadza jej to jednak w tworzeniu analiz oraz strategii komunikacyjnych i brandingowych. Pasjonatka marketingu – podobno dobry marketing nie istnieje bez Niej, a Ona bez dobrego marketingu. Jest na szczęście jeszcze PR i komunikacja, obszary, w których odnajduje się równie świetnie. Cechy charakterystyczne? Zawsze z psem pod ręką.

Posłuchaj podcastu


Aneta Kłosińska

Project Manager

Prawa ręka szefowej. Odpowiada za kontakt z klientem i wsparcie na każdym etapie realizacji projektu. Niezawodna. Potrafi sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Pilnuje, nadzoruje i upomina. Oczywiście nie klientów a współpracowników. Niestraszne jej zarządzanie komunikacją kryzysową. Specjalizuje się w konsultacjach społecznych, organizacji eventów oraz konferencji prasowych.

Posłuchaj podcastu


Agata Godz

Art Director

Artystka i graficzka. Rysuje, maluje i ilustruje. Każdy projekt traktuje jako przestrzeń eksperymentalną, która pozwala jej łączyć swoje idee i doświadczenia z wizją klienta. Oprócz grafiki komputerowej, zajmuje się również animacją oraz multimediami – filmy, prezentacje. Jest magistrem sztuki, absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku: edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych.

Posłuchaj podcastu


Justyna Hlebowicz

Social Media

Precyzja, dokładność i świetna pamięć, te słowa najlepiej ją opisują. Wszystko planuje, nawet to, czego inni śmiertelnicy nie są w stanie przewidzieć — Justyna ma to wpisane w kalendarz! Do tego sprawnie działa — po prostu widzi chaos i go ogarnia. To social media rakieta i pomocna dłoń grafika w jednym. Niespotykanie łączy kompetencje, przez co jest niezastąpiona. Szefowa mówi, że doskonale się rozumieją, dlatego praca wre. Wide Vision to po prostu jej miejsce. 

 

Posłuchaj podcastu


Kinga Szulc

WideTeam Support

Wsparcie we wszelkich czynnościach administracyjnych, zawiezie, przywiezie i zrobi zakupy. Przygotuje też wszelkie dokumenty i nawet tekst poprawi. Dba o porządek w biurze – nim wypijesz kawę sprzątnie Ci kubek sprzed nosa. Wdraża się pod czujnym okiem szefowej i jej prawej ręki. Będzie z niej WideCzłowiek. Jako absolwentka warszawskiej szkoły baletowej tanecznym krokiem zorganizuje event lub konferencję oraz przygotuje wyceny.

 

 

 


Martyna Małysa

Media Relations

Dodatkowa ręka w Wide Vision – mistrzyni multitaskingu, komunikacji, PR-u i ekspert w pisaniu wszelkiego rodzaju treści. Zanurzona w dziedzinie dziennikarstwa, potrafi przekuć każdą myśl w inspirujące słowa. Jej umiejętności komunikacyjne są niezwykle wszechstronne – od tworzenia wysokiej jakości tekstów po skuteczne nawiązywanie relacji z mediami. Można na niej polegać w każdej sytuacji, jest profesjonalna i elastyczna w działaniu. Ponadto, płynnie operuje językiem angielskim, a jej pasją jest sztuka i żeglarstwo.


Oliwia Szeląg

Copywriting

Pisarka. Przy klawiaturze czuje się jak ryba w wodzie. Spod jej rąk wychodzą teksty zarówno w języku polskim jak i angielskim. Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie się aktualnie znajduje – po prostu podążaj za dźwiękiem uderzania w klawisze. Zapewne już szykuje nowy post lub tłumaczenie, czy to na język polski, czy na angielski. Swoją pracę traktuje nadzwyczaj poważnie, rzetelnie podchodząc do każdego powierzonego jej zadania. Potrafi spędzić godziny przed ekranem komputera, upewniając się, że napisany przez nią tekst będzie spełniał kryteria nawet najbardziej wymagającego klienta.

Nasi przyjaciele

Kampanie społeczne

Klienci

Pozostali