Pałac Ślężany

Działania
Design, Online

scroll down

Opracowanie identyfikacji
odzwierciedlającej charakter marki

Ten zabytkowy pałac w stylu eklektycznym, który został wybudowany przez Jana von Egerta około 1880 roku, w miejscu rozebranego drewnianego dworu z XVI wieku, to dziś centrum eventowo-konferencyjne.

Wyjątkowe położenie pałacu na obszarze „Natura 2002”, na wysokiej skarpie Bugu zapewnia przepiękny widok na rzekę, a rozległy park, w którym króluje starodrzew, pozwala na chwilę relaksu i kontaktu z naturą. To miejsce wyjątkowe dla osób, które planują uroczystość rodzinną, spotkanie integracyjne dla pracowników czy konferencję.
Wide Vision stworzyła branding dla tego miejsca. Powstała nowa marka, która reprezentuje wartości pałacu. Pracowaliśmy także przy innych działaniach komunikacyjnych wspierających rozwój tego pięknego miejsca.

Zakres działań:

identyfikacja wizualna – logo i key visual
projekt i wdrożenie strony internetowej: www.palacslezany.pl
sesja zdjęciowa
opracowanie materiałów marketingowych i gadżetów
prowadzenie profilu Facebook

Wysmakowana i elegancka identyfikacja zyskała uznanie zarówno klienta jak i gości pałacu. Nowa strona internetowa jest przyjazna dla użytkownika, pozwala w łatwy sposób dotrzeć do wszystkich niezbędnych informacji, a prosty w obsłudze system zarządzania treścią ułatwia klientowi wprowadzanie aktualizacji.