Po Pierwsze

Działania
Marketing, Design, Online

scroll down

Nowe miejsce na mapie
Białegostoku

Restauracja Po Pierwsze to miejsce, w którym regionalne specjały dostają nowe życie w rękach kreatywnych kucharzy w oparciu o lokalne, świeże produkty. W czasie pandemii pyszne dania są były serwowane tylko w dostawie do domu lub z odbiorem własnym. Po otwarciu restauracji goście mogli w pełni nacieszyć się przygotowywanymi specjałami.

Po zmianie właścicieli, restauracja pod poprzednią nazwą została przeniesiona do innej lokalizacji. Naszym zadaniem było stworzenie kompletnie nowej identyfikacji, która nie tylko przemawiałaby do stałych klientów poprzedniego miejsca, ale także pozyskała nowych. Miejsce, które przyciągałoby nie tylko przepysznym jedzeniem, ale także przyjazną atmosferą. Zajęliśmy się więc opracowaniem kompletnie nowej nazwy, projektu logo oraz pełnej identyfikacji. Zależało nam na koncepcji charakterystycznej, lecz rozpoznawalnej na lokalnym rynku. Dlatego w logo jest znany wszystkim w Białymstoku szkic budynku, w którym znajduje się restauracja. Ważnym elementem projektu, opracowanego podczas ciężkiego dla gastronomii roku 2020, było stworzenie pozytywnego wrażenia. Stąd też wszechobecne, żywe kolory.

Zakres działań:

branding marki – nazwa, logo i key visual, brandbook
projekty graficzne materiałów marketingowych
teksty i treści marketingowe do materiałów promocyjnych
oznakowanie zewnętrzne firmy
social media – założenie i prowadzenie profilu na FB i IG 

Projekt rozpoczęty w październiku 2020 r. Profil restauracji na Facebooku po 3 miesiącach istnienia miał prawie 1000 obserwatorów bez jego płatnej promocji. Ich liczba stale rosła. Agencja wspierała restaurację przez cały czas trwania pandemii dostosowując działania do trudnej sytuacji.