Pectore Eco

Działania
Design, Online

scroll down

Logo i nowoczesna strona internetowa
nawiązujące do misji eko-brandu

Pectore Eco to firma zajmująca się projektami związanymi z gospodarką wodną, oceną oddziaływania planowanych inwestycji na środowisko oraz dokumentami planistycznymi i ekspertyzami. Działająca od 2009 roku spółka wymagała nowej identyfikacji wizualnej, wprowadzającej świeżość i nawiązującej do misji firmy.

Zaprojektowane przez nas logo, utrzymane w minimalistycznej konwekcji, doskonale odzwierciedla misję firmy, czyli działania w duchu eko. Nowa strona internetowa jest przyjazna użytkownikom i pozwala w łatwy sposób dotrzeć do zamieszczonych na niej informacji. Konstrukcja strony i treści wpisów zostały zoptymalizowane pod katem wyszukiwarek internetowych.

Zakres działań:

projekt logo
identyfikacja wizualna
projekt i wdrożenie strony internetowej: https://pectore-eco.pl/
optymalizacja strony pod kątem SEO

Odświeżone logo i nowa identyfikacja wizualna Pectore-Eco to tylko początek dalszego rozwoju tej firmy. Zaprojektowany przez Wide Vision element graficzny w logo jest wykorzystywany w innych projektach tworzonych przez Pectore-Eco w obszarze środowiska. To zabieg prosty, ale skuteczny – konsekwencja w użyciu znaku przyczynia się do jednoznacznych skojarzeń z tą marką.