Po Pierwsze

Nowe miejsce na mapie Białegostoku

Restauracja Po Pierwsze to miejsce, w którym regionalne specjały dostają nowe życie w rękach kreatywnych kucharzy w oparciu o lokalne, świeże produkty. Pyszne dania są dziś serwowane tylko w dostawie do domu lub z odbiorem własnym. Czekamy na otwarcie, aby goście mogli się w pełni nacieszyć przygotowywanymi specjałami.

Po zmianie właścicieli, miejsce pod poprzednią nazwą zostało przeniesione do innej lokalizacji. Naszym zadaniem było stworzenie kompletnie nowej identyfikacji, która nie tylko przemawiałaby do stałych klientów poprzedniego miejsca, ale także przyciągnęła nowych. Miejsce, które przyciągałoby nie tylko przepysznym jedzeniem, ale także przyjazną atmosferą. Zajęliśmy się więc opracowaniem kompletnie nowej nazwy, projektu logo oraz pełnej identyfikacji. Zależało nam na koncepcji charakterystycznej, lecz rozpoznawalnej na lokalnym rynku. Dlatego w logo jest znany wszystkim w Białymstoku szkic budynku, w którym znajduje się restauracja. 

Ważnym elementem projektu, opracowanego podczas ciężkiego dla gastronomii roku 2020, było stworzenie pozytywnego wrażenia. Stąd też wszechobecne, żywe kolory.

Zakres działań:

  • – stworzenie identyfikacji marki –nazwa, logo,
  • – materiały marketingowe,
  • – teksty i treści marketingowe do materiałów promocyjnych, na stronę internetową (w przygotowaniu)
  • – oznakowanie zewnętrzne firmy,
  • – Założenie profilu na FB i IG oraz obsługa.
PGD-WideVision-PoPierwsze-09
PP-Key_visual
PP-Poster-Close-up
PGD-WideVision-PoPierwsze-09
Efekty

Projekt rozpoczęty w październiku 2020 r. Profil FB po 3 miesiącach istnienia miał prawie 1000 obserwatorów i liczba ta stale rośnie. Agencja przez cały czas wspiera restaurację, dostosowując działania do trudnej sytuacji.

Kontakt

Chcesz rozpocząć projekt, zaplanować z nami spotkanie lub po prostu o coś zapytać? Napisz do nas.

WIDE VISION
AGENCJA KOMUNIKACJI Sp. z o.o.

ul. Rolna 179 lok.19
02-729 Warszawa
+48 881 708 988

 

NIP: 521 35 98 165

Regon: 142865974

 

Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,

KRS: 0000390779
© Wide Vision 2020