Yellowóz

Stworzenie strony, która wyróżnia firmę na tle innych

Yellowóz to profesjonaliści zajmujący się obsługą planów filmowych i zdjęciowych. Mają pełne ręce pracy! Obsługują zlecenia pod kątem technicznym, w zakresie sprzętu i logistyki. Od filmów fabularnych, przez dokumentalne, reklamowe, a także kampanie społeczne i sesje zdjęciowe.

Agencja miała szansę kompleksowo przygotować dla Yellowóz stronę internetową, od opracowania funkcjonalności, przez projekt graficzny i wdrożenie programistyczne. Wide Vision wykonała również profesjonalną sesję zdjęciową produktów oraz ich postprodukcję.

Najważniejszym zadaniem było przedstawienie ekipy Yellowóz jako profesjonalistów, prezentując ich doświadczenie i niezawodność. Strona nie mogła przyćmić tego co dla nich najważniejsze – 20 lat doświadczenia w branży. Minimalistyczny design z charakterystycznymi żółtymi wstawkami świetnie odzwierciedlał to, co firma ma najlepszego do zaoferowania – profesjonalne podejście z ich unikalnym charakterem.

Działania:

– organizacja sesji zdjęciowej,

– projekt strony www z opracowaniem funkcjonalności i wdrożeniem.

yellowoz-Wide_vision-05
yellowoz-Wide_vision-06
Efekty

Podczas pandemii, widoczność w siedzi była znaczącym czynnikiem dla wielu biznesów – także dla obsługi planów. Dzięki kompletnie nowej stronie, Yellowóz mógł łatwiej dotrzeć do potencjalnych klientów ze swoją ofertą.

Kontakt

Chcesz rozpocząć projekt, zaplanować z nami spotkanie lub po prostu o coś zapytać? Napisz do nas.

WIDE VISION
AGENCJA KOMUNIKACJI Sp. z o.o.

ul. Rolna 179 lok.19
02-729 Warszawa
+48 881 708 988

 

NIP: 521 35 98 165

Regon: 142865974

 

Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,

KRS: 0000390779
© Wide Vision 2020