Kino Odeon

Zbudowanie rozpoznawalności marki poprzez opracowanie identyfikacji

Kino Odeon w Sochaczewie to nowy projekt na kulturalnej mapie Polski. Jego atutem są oryginalność i niepowtarzalne odczucia estetyczne. 

Kino, w dwóch nowocześnie wyposażonych salach kinowych, prezentuje najbardziej wyczekiwane premiery filmowe. Kino Odeon jest także miejscem otwartym dla lokalnej społeczności oferującym swoje usługi dla osób w różnym wieku: od dzieci po seniorów. Dla każdej grupy proponuje sprofilowane usługi dopasowane do ich zainteresowań i możliwości.

Agencja komunikacji Wide Vision stworzyła dla konceptu logo oraz identyfikację wizualną marki. Całość kreacji została opracowana w celu wsparcia otwarcia i budowania wizerunku nowego miejsca kultury w okolicy, w której dotychczas nie było żadnych tego typu obiektów rozrywkowych. Najbliższe większe miasto znajduje się około godziny drogi, dlatego projekt ten okazał się koniecznością, aby odnowić lokalną ofertę rozrywkową i kulturalną dla wszystkich mieszkańców.

Jednym z głównych utrudnień na etapie projektowania była lokalizacja obiektu, a także zupełna nieznajomość marki u potencjalnych klientów. Dlatego zdecydowaliśmy się przedstawić klientowi wyjątkowy projekt identyfikacji, charakterystyczny i kojarzony z rynkiem kin, jednocześnie gwarantujący przyciągnięcie uwagi miejscowej społeczności.

Zakres działań:

– branding – logo i identyfikacja marki,

  • – strategia komunikacji,
  • – projekt i wdrożenie strony internetowej,
  • – projektowanie i produkcja materiałów marketingowych,
  • – doradztwo,
  • – współpraca przy organizacji eventów.
Efekty

Już nasze pierwsze propozycje projektów Brand Design zostały bardzo dobrze przyjęte przez klienta. Dostaliśmy zgodę na rozwijanie koncepcji zgodnie z naszą wizją. W efekcie w dniu, w którym została uruchomiona strona Kina Odeon, odwiedziło ją ponad osiem tysięcy osób, a na miesiąc przed uruchomieniem kina media społecznościowe zgromadziły kilka tysięcy obserwujących.

Agencja Wide Vision wciąż współpracuje z klientem rozwijając design i wpierając zespół w działaniach marketingowych.

Kontakt

Chcesz rozpocząć projekt, zaplanować z nami spotkanie lub po prostu o coś zapytać? Napisz do nas.

WIDE VISION
AGENCJA KOMUNIKACJI Sp. z o.o.

ul. Rolna 179 lok.19
02-729 Warszawa
+48 881 708 988

 

NIP: 521 35 98 165

Regon: 142865974

 

Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,

KRS: 0000390779
© Wide Vision 2020