Dźwigała & Ratajczak

Wyróżnienie kancelarii poprzez stworzenie nowej identyfikacji marki

Firmowe koperty i wzory dokumentów kancelarii Dźwigała & Ratajczak. Kolejny przykłąd spójnej identyfikacji zaprojektowanej przez Wide Vision.

Dźwigała & Ratajaczak to kancelaria prawna i doradcza z ponad 20-letnim doświadczeniem. Udzielają pomocy prawnej i podatkowej firmom o różnych rozmiarach.

Podczas gdy wiele firm prawno-podatkowych opiera swój model biznesowy na przystępnych Cena bruttoch, kancelaria D&R tworząc nową identyfikację chciała podkreślić swoje podejście do obsługi klienta – dostępność obsługi prawnej oraz wiele lat doświadczeń. Stworzenie całkowicie nowego wizerunku marki, miało na celu przedstawienie wartości firmy obecnym klientom, ale także potencjalnym. Założeniem było także pokazanie Dźwigała & Ratajczak jako partnerów, którzy mają indywidualne podejście do obsługi spraw, są zaangażowani w procesy swoich klientów oraz w sposób bardzo profesjonalny i poufny prowadzą wszystkie postępowania.

 

Zaprojektowana przez Wide Vision strona internetowa, która jest głównym środkiem komunikacji dla kancelarii, musiała komunikować w przejrzysty sposób wartości firmy oraz usługi oferowane przez D&R.

 

Zakres działań:

– opracowanie nowej identyfikacji marki

– projekty graficzne materiałów marketingowych,

– przygotowanie projektów do druku,

– zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej.

DR-Businesscards-R02
DR-Folder-paper
DR-Website-Isometric
Efekty

Aktualnie nowa identyfikacja klienta jest w trakcie implementacji. Po zakończeniu procesu będziemy Was informować o efektach jej wdrożenia.

Kontakt

Chcesz rozpocząć projekt, zaplanować z nami spotkanie lub po prostu o coś zapytać? Napisz do nas.

WIDE VISION
AGENCJA KOMUNIKACJI Sp. z o.o.

ul. Rolna 179 lok.19
02-729 Warszawa
+48 881 708 988

 

NIP: 521 35 98 165

Regon: 142865974

 

Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,

KRS: 0000390779
© Wide Vision 2020