Zespół

Zespół Wide Vision to ludzie, dla których marketing jest przede wszystkim pasją i możliwością rozwoju własnej osobowości. Jesteśmy jednocześnie najlepszym doradcą, który zawsze stoi po stronie klienta, jak i pierwszym krytykiem, który nie waha się wskazać również na słabe strony. Wspólnie pracujemy nad rozwiązaniami pozwalającymi na lepsze funkcjonowanie i uniknięcie podobnych błędów w przyszłości.

Dzięki tak wielu specjalistom z zakresu grafiki i PR jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom i z zaangażowaniem odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Nasi graficy to przede wszystkim artyści i wizjonerzy, dbający o każdy detal przygotowanego projektu. Mają również duże doświadczenie w kreatywnej pracy z klientem. Tworząc nowe kreacje przelewają swoje pomysły na ekran komputera, wymieniają się własnym doświadczeniem i wspierają w rozwoju.

Poprzez uczestnictwo w szkoleniach, targach i konferencjach wciąż doskonalimy swoje umiejętności, co pozwala nam jeszcze lepiej pracować nad wizerunkiem naszych klientów. Doradzamy, szkolimy, tworzymy kreatywne treści, nawiązujemy kontakty z mediami, organizujemy konferencje prasowe, a także oprawę eventów i imprez.

Jeżeli o sukcesie firmy decydują ludzie, którzy ją tworzą, z Wide Vision zwycięstwo masz w kieszeni. Nie wierzysz? – Sprawdź nas!