Ze względu na panujące  obostrzenia związane ze stanem epidemicznym, przygotowaliśmy dla Państwa spotkania w formule online.

Uprzejmie
informujemy, że udział w spotkaniach konsultacyjnych jest bezpłatny. Potwierdzenie uczestnictwa wraz z linkiem do spotkania on-line zostanie wysłane na podany w formularzu adres e-mail dzień przed spotkaniem. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne połączenia związane z indywidualnymi ustawieniami urządzeń, oprogramowania oraz jakością połączenia internetowego uczestników spotkania.  Spotkanie zostanie zrealizowane za pomocą platformy WEBEX. Zalecamy wcześniejsze zapoznanie się z platformą Webex w celu przetestowania poprawności działania oraz ułatwieniu poruszania się po niej. Wraz z linkiem do spotkania otrzymają Państwo krótki przewodnik po platformie. Podczas udziału w spotkaniu rekomendujemy korzystanie z przeglądarki Chrome oraz stałego łącza. Prosimy o wyłączenie mikrofonów i kamer podczas spotkania.

Jeden link można wykorzystać wyłącznie dla jednego stanowiska komputerowego lub urządzenia mobilnego (na każdy adres email zostanie wysłany jeden link).

Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań na czacie. W bloku przeznaczonym na dyskusję eksperci i prelegenci postarają się udzielić odpowiedzi na wszystkie zadane pytania.

Terminy rejestracji:
na spotkanie 16 lipca – rejestracja trwa do 14 lipca, do godz. 12:00 (agenda spotkania plik PDF)
na spotkanie 21 lipca – rejestracja trwa do 19 lipca, do godz. 12:00 (agenda spotkania plik PDF)

Informujemy, że spotkania będą rejestrowane.

Prezentacje do pobrania