Joanna Strzelecka

dyrektor zarządzający / prezes zarządu

Obszar działania:

strategie marketingowe
zarządzanie projektami
wprowadzanie nowych rozwiązań
PR i media
analiza rynku i konkurencji

Biogram

Pojawia się tam, gdzie nie jest łatwo. Kreatywna, odpowiedzialna i skuteczna – tak mówią o niej klienci. To wynik 20 lat pracy i działań związanych z kreowaniem wizerunku wielu znanych jak również tych początkujących marek. Doświadczenie zdobywała w prestiżowej firmie Bergerat Monnoyeur (diler maszyn budowlanych Caterpillar), a po ponad 10-letniej pracy w marketingu postanowiła stworzyć autorską markę – Wide Vision. Jej zaangażowanie i skuteczność szybko zostały docenione przez klientów z całej Polski, a także z zagranicy.
Na pytanie, jakie miała trudności na początku, odpowiada: „każde”. Wszystkiego uczyła się na własnych błędach. Wspomina, że sama osobiście wiązała kokardy na paczkach wielkanocnych z cukierkami dla klientów. Dzisiaj robi o wiele większe projekty, ale kokardy – jeśli trzeba – też wiąże. Każdego dnia udowadnia swoim biznesowym partnerom, że nawet rzeczy pozornie niemożliwe są wykonalne przy odrobinie intuicji i doświadczenia.
Na co dzień zajmuje się opracowywaniem strategii biznesowych i komunikacyjnych wspierających sprzedaż produktów i usług, planowaniem, realizacją i raportowaniem działań marketingowych, zarządzaniem projektami w Polsce i zagranicą.

Kontakt