Jawa Nie Sen

Powiew świeżości na rynku kaw speciality

Kawy speciality na dobre zagościły na polskim rynku. Jawa Nie Sen to nowa marka oferująca kawę rzemieślniczą dla tych, którym zależy na jakości.

Zadaniem agencji było stworzenie marki kawy rzemieślniczej od podstaw. Wśród tak wielu produktów pragnących przykuć uwagę kawoszy, coraz trudniej się wyróżnić, a kawa stworzona przez specjalistę od spraw zdrowia potrzebowała odpowiedniej identyfikacji, która nie przyćmiewała by tego co najważniejsze – samego produktu i jego właściwości.

Nazwa pobudzająca wyobraźnie, wraz z minimalistycznym designem opakowań, dały zrównoważony efekt, którego szukał klient. Podczas gdy nazwa, poprzez grę słowną i spójne z nią logo inspiruje i pobudza wyobraźnie, samo opakowanie jest jego przeciwnością. Minimalizm, stonowane kolory – design na pierwszym miejscu stawia samą kawę, która nie ma potrzeby agresywnego zwracania uwagi. Rozbicie słów na pół jest delikatnym, ale wciąż zwracającym uwagę zabiegiem.

Zakres działań:

  • – stworzenie identyfikacji marki; nazwa i logo

    – stworzenie projektu opakowań

    – brand identity

  • – projekt graficzny strony internetowej
JnS-Labels-flat
JNS-Icons
Efekty

Wprowadzeniee nowego produktu na rynek, to zawsze niemałe wyzwanie. Mimo wprowadzenia kawy do sprzedaży w roku 2020, gdzie widoczne były skutki pandemii na gospodarkę, kawa Jawa Nie Sen cieszy się nie lada popularnością. Stworzona przez nas identyfikacja pozwoliła wyróżnić się na rynku.

Kontakt

Chcesz rozpocząć projekt, zaplanować z nami spotkanie lub po prostu o coś zapytać? Napisz do nas.

WIDE VISION
AGENCJA KOMUNIKACJI Sp. z o.o.

ul. Rolna 179 lok.19
02-729 Warszawa
+48 881 708 988

 

NIP: 521 35 98 165

Regon: 142865974

 

Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,

KRS: 0000390779
© Wide Vision 2020