Dźwigała & Ratajczak

Wyróżnienie kancelarii poprzez stworzenie nowej identyfikacji marki

Dźwigała & Ratajaczak to kancelaria prawna i doradcza z ponad 20-letnim doświadczeniem. Udzielają pomocy prawnej i podatkowej firmom o różnych rozmiarach.

Podczas gdy wiele firm prawno-podatkowych opiera swój model biznesowy na przystępnych cenach, kancelaria D&R tworząc nową identyfikację chciała podkreślić swoje podejście do obsługi klienta – dostępność obsługi prawnej oraz wiele lat doświadczeń. Stworzenie całkowicie nowego wizerunku marki, miało na celu przedstawienie wartości firmy obecnym klientom, ale także potencjalnym. Założeniem było także pokazanie Dźwigała & Ratajczak jako partnerów, którzy mają indywidualne podejście do obsługi spraw, są zaangażowani w procesy swoich klientów oraz w sposób bardzo profesjonalny i poufny prowadzą wszystkie postępowania.

 

Zaprojektowana przez Wide Vision strona internetowa, która jest głównym środkiem komunikacji dla kancelarii, musiała komunikować w przejrzysty sposób wartości firmy oraz usługi oferowane przez D&R.

 

Zakres działań:

– opracowanie nowej identyfikacji marki

– projekty graficzne materiałów marketingowych,

– przygotowanie projektów do druku,

– zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej.

DR-Businesscards-R02
DR-Folder-paper
DR-Website-Isometric

Efekty

Aktualnie nowa identyfikacja klienta jest w trakcie implementacji. Po zakończeniu procesu będziemy Was informować o efektach jej wdrożenia.

Kontakt

Chcesz rozpocząć projekt, zaplanować z nami spotkanie lub po prostu o coś zapytać? Napisz do nas.

Nasze biuro:

ul. Rolna 179 lok.19
02-729 Warszawa
+48 530 155 311

© Wide Vision 2020